Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy a zkoušky

16.září 2018

S Ebbynkou jsme ve dne 14.-16. září úspěšně absolvovali soutěž 71.rocnik Memoriálu Františka Vojtěcha. Ačkoliv výkon nebyl 100%, tak jsem na ni pyšná za perfektní práci v poli na dvou zajících a páru koroptví s absolutním klidem. A myslím si, že jsme na naší nejvyšší klubové soutěži ostudu neudělali. 452 bodů II. cena.

Tentokrát jsem také mohla přispět svou rukou k dílu, pomoct pořadatelům, a musím říct, že smekám před lidmi, kteří zkoušky pořádají. Připravenost tohoto memorialu byla výborná! Díky všem kteří se jakoukoliv měrou podíleli na jeho pořádání!


2.září 2018

Včera v tom šíleně propršeném počasí jsme s Britou úspěšně složily podzimní zkoušky pořádané OMS Chrudim. Ve skvěle zazvěřené honitbě MS Tuněchody-Vestec nás čekali zajíci, bažanti a dokonce i koroptve. Brita byla úžasná a bezchybná. Zkoušky jsme dokončili s plným počtem bodů a celkový vítěz zkoušek. Všem co se na zkouškách podíleli patří velké díky.

18.srpna 2018

V sobotu jsem se vydala s Britou Heart of Europe do krásné bažantnice Luhy v Chlumci nad Cidlinou na lesní zkoušky. Když jsme dorazili na místo a nad hlavou nám lítali bažanti, které vypouštěli den předtím, tak Brita nevěřila vlastním očím. Nicméně jsme to zvládli, bohužel s ne úplně ideální barvou (více nás zajímala stopa čerstvě přejité vysoké zvěře) a tak v druhé ceně s 217 body.

10.-12.srpna 2018

Poslední přípravou na "Knolla" jsou klubové zkoušky Memoriál Jindřicha Steinitze. Účast 24 psů z Čech, Slovenska, Německa a Polska. Pro mne osobně hodně náročné zkoušky a bohužel se to odrazilo i na Ebby, ale myslím, že jsme si úplnou ostudu neudělali. Sobota, vodní práce, jedinné zaváhání na nahánění. Neděle, malé pole, první disciplýna dohledávka bažanta a hned 1, která nás vůbec nepotěšila. Z velkého pole, asi jako každý, mám vždy velké obavy. Ebbynka, ale můj stres zvládla celkem dobře. Celkový počet bodů 319, II.cena.

Musím říct, že jsem si výkend moc užila a perfekně se pobavila s kamarády a známými. A nesmým zapomenout na mého "osobního střelce" Miloše Knotka, moc děkuji Miloši.

28.července 2018

Brita Heart of Europe s Fandou dnes uspěšně složila zkoušky z vodní práce v Bylanech s plným počtem bodů v I. ceně jako vítěz.

28.-29.července 2018

Na další "přípravné" zkoušky jsme se vydali s Ebby na Jihomoravský pohár. V sobotu nás čekaly lesní zkoušky, tektokrát ohádka ukázková :-). No a jelikož KO je lovecký pes, tak když měla Ebby tři kusy srčího na vlečce se zajícem byla jsme ráda, že ho nakonec v časovém limitu přinesla a dostali jsme 1. Další průběh už jsme zvládli, takže 222 bodů, ale II. cena. Druhý den nás čekali vodní práce, které jsme zvládli bezchybně na 100 bodů.

21.července 2018

Tak nám s Ebby začala příprava na Memoriál Richarda Knolla. Zúčastnili jsme se lesních zkoušek v Semíně na Pardubicku. Hned na začátek jsme si dopřáli 2 z ohrádky, kdy Ebby chtěla lišku odevzdat vrchnímu rozhodčímu a pak se nám už dařilo. Celkový počet bodů 233, I.cena, 3. místo.

6.května 2018

V neděli 6.května jsme se s oběmi fenami vydali na Nominační soutěž na Memoriál Richarda Knolla, pořádanou OMS Kolín. Počasí bylo krásné až letní. Při losování jsme měli štěstí a vylosovali si čísla 3 (Ebby a já) a 4 (Akira a Fanda), takže společně ve skupině s koloběhem pole, voda, les. Už od samého rána bylo vidět, že to nebude jednoduché. Musím přiznat, že moje nervozita byla obrovská a Ebby to moc dobře cítila. I z toho vyplynuly některé chyby, které feny udělaly, nicméně obě feny ukázaly krásné stylové hledání s pevným vystavením, postupováním, jen ty klidy nebyly ve všech případech stoprocentní.

Myslím si, že se obě feny v takové kvalitní konkurenci opravdu seztratily a pokud Ebby nebude hárat, tak moje nervy dostanou zabrat na účasti na Memoriálu Rycharda Knolla v České Lípě.

Ebby z Golštýnů, II. cena 238 bodů, 19.místo, nominace na MRK

Akira od Bernatů samoty, III.cena 233 bodů, 25.místo, 5 náhradník na MRK

4.února 2018

Tento víkend jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy DUO CACIB Brno. Vystavovali jsme zde nováčka v naší smečce jezevčíka Arnyka vom Strootbachtal. Arnyk se dobře prezentoval a tak jsme obě výstavy zvládli na výbornou!

sobota 3.2.2018      V1, CAJC, BOJ

neděle 4.2.2018      V1, CAJC

Mimo naší smečky jsem si předvedla i border teriéra Andy z Nedílné Ing. Petra Nováka - V2 a NKO Chita Illův dvůr Mgr. Evy Illové - V2.

img_5978.jpg

img_6054.jpg

img_6064.jpg

img_6073.jpg

img_5847.jpg

img_6112.jpg

img-20180204-wa0001.jpg